top of page

NASZE USŁUGI

martin-katler-l2qe8vts05o-unsplash.webp

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne stanowią zabezpieczenie lakieru chroniąc przed mikro zarysowaniami, zanieczyszczeniami i brudem. Po nałożeniu powłoki znacznie wzrasta odporność na działanie środków chemicznych, ptasich odchodów, śladów smoły i plam po twardej wodzie. Powłoka sprawia, że samochód dłużej pozostaje czysty i odpowiada za efekt hydrofobowy i samooczyszczanie lakieru.

martin-katler-2lbiev3ux8e-unsplash.webp

Folie PPF

Folie bezbarwne stanowią aktualnie najtrwalsze rozwiązanie jeśli chodzi o zabezpieczenie lakieru. Jako jedyny produkt zapewnia ochronę pojazdu przez zarysowaniami. Cechują się świetnymi właściwościami samoregeneracji nadając jednocześnie połysk i efekt głębi. Stosowane przez nas folie są odporne na właściwości atmosferyczne, pękanie i żółknięcie.

zac-nielson-q94A6k81lAQ-unsplash.webp

Renowacja lakieru

Polega na wieloetapowym usunięciu zarysowań, osadów, zmatowień i hologramów z powierzchni lakieru. Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje korekt:

  • Odświeżenie lakieru – 1 etapowa korekta - usunięcie do 50% zarysowań

  • Renowacja lakieru – 2 etapowa korekta - usunięcie do 85% zarysowań

  • Pełna korekta lakieru – 3 etapowa korekta - usunięcie do 95% zarysowań

Image by Deniz Demirci.jpg-2.webp

Zabezpieczenie szyb

Niewidzialne wycieraczki to preparaty tworzące odpychającą wodę powłokę hydrofobową na szybach. Pęd powietrza podczas jazdy zdmuchuje krople deszczu dzięki czemu nie ma konieczności używania wycieraczek.

Trwałość powłoki na szybach wynosi nawet do 24 miesięcy.

dan-edge-vwbmttw3ee8-unsplash.webp

Zabezpieczenie felg

Powłoki ceramiczne na felgi zapewniają trwałe zabezpieczenie ułatwiając przy tym usuwanie pyłu z hamulców i zanieczyszczeń pochodzenia drogowego. Odporne są na temperatury nawet do 600℃, dzięki czemu mogą być stosowane również na zaciskach hamulcowych, nadając im bardzo atrakcyjny wygląd.

Image by Martin Katler

Zabezpieczenie wnętrza

Zabezpieczenie wnętrza to jedna z ważniejszych kwestii. Odpowiednie zabezpieczenie materiałów podatnych na zanieczyszczenia pozwala chronić i przedłużyć ich żywotność. Środki do tkanin tworzą niewidzialną warstwę ochronną, która nawet po rozlaniu napoju nie pozwoli na wniknięcie kropli w materiał. Bariera w postaci powłok i dressingów pozwala zmniejszyć tarcie i przedłużyć żywotność materiałów oraz zachować ich pierwotny wygląd na lata.

brad-starkey-eP8h7YVhFHk-unsplash.jpg

Bezpieczne mycie detailingowe

Doprowadzenie lakieru do porządku przy użyciu dedykowanych, bezpiecznych środków do usuwania osadów metalicznych, smoły, żywicy, owadów i trudnych zanieczyszczeń. Czyszczenie lakieru składa się z kilku procesów mycia: 

- wstępnego

- właściwego

- kół

- szyb

- osuszania lakieru

- zabezpieczenia top-coatem

viktor-theo-wciKLY95OWE-unsplash.webp

Odświeżenie powłoki ceramicznej

Po pewnym czasie od nałożenia powłoki ceramicznej warstwa zanieczyszczeń zebranych na lakierze może blokować funkcję hydrofobową i tym samym dawać efekt braku zrzutu wody.

W wielu przypadkach powłoka może zostać odświeżona poprzez gruntowną dekontaminację. Zastosowanie odpowiednich środków usunie zanieczyszczenia, a tym samym odblokuje powłokę. Producenci zalecają odświeżenie powłoki co 6 miesięcy.

andre-tan-gaok6cfdmvk-unsplash.webp

Czyszczenie wnętrza

Czyszczenie wnętrza obejmuje kilka czynności przez odkurzanie, tornadorowanie po zabezpieczenie elementów gumowych i z tworzyw sztucznych. Należy pamiętać, że to w środku pojazdu spędzamy najwięcej czasu, więc czystość nie tylko wpływa na dobre samopoczucie, ale też chroni nas przed nieprzyjemnymi zapachami i rozwijającą się pleśnią.

denin-lawley-ywl9w8ibiuk-unsplash.webp

Polerowanie i zabezpieczenie lamp

Ze względu na materiał z którego wykonane są reflektory po długotrwałym kontakcie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi ulegają zniszczeniu. Polerowanie kloszy odświeża ich wygląd i przede wszystkim zwiększa widoczność a co za tym idzie bezpieczeństwo. Dodatkowe zabezpieczenie folią lub powłoką ceramiczną pozwala utrzymać efekt na długi czas.

 

bottom of page